Title database: Difference between revisions
| Line 90: | Line 90: | ||
! Region | ! Region | ||
! Name | ! Name | ||
|- | |||
| KADV (4B414456) | |||
| Game | |||
| EUR | |||
| Art Style : CODE | |||
|- | |||
| KAAV (4B414156) | |||
| Game | |||
| EUR | |||
| Art Style : AQUITE | |||
|- | |||
| HNGP (484E4750) | |||
| Application | |||
| EUR | |||
| [[Nintendo DSi Browser]] | |||
|- | |- | ||
| KP6V (4B503656) | | KP6V (4B503656) | ||
| Line 101: | Line 116: | ||
| Paper Plane | | Paper Plane | ||
|- | |- | ||
| | | KUWV (4B555756) | ||
| | | Game | ||
| EUR | | EUR | ||
| | | WarioWare: Snapped | ||
|- | |- | ||
| HNGJ (484E474A) | | HNGJ (484E474A) | ||
| Line 110: | Line 125: | ||
| JAP | | JAP | ||
| [[Nintendo DSi Browser]] | | [[Nintendo DSi Browser]] | ||
|- | |- | ||
| KUWJ (4B55574A) | | KUWJ (4B55574A) | ||
| Line 120: | Line 130: | ||
| JAP | | JAP | ||
| Utsutsu! Made in Wario | | Utsutsu! Made in Wario | ||
|- | |- | ||
| KADJ (4B41444A) | | KADJ (4B41444A) | ||
| Line 130: | Line 135: | ||
| JAP | | JAP | ||
| Art Style : DECODE | | Art Style : DECODE | ||
|- | |- | ||
| KNRJ (4B4E524A) | | KNRJ (4B4E524A) | ||