Title database: Difference between revisions

CashMan (talk | contribs)
CashMan (talk | contribs)
Line 90: Line 90:
! Region
! Region
! Name
! Name
|-
| KADV (4B414456)
| Game
| EUR
| Art Style : CODE
|-
| KAAV (4B414156)
| Game
| EUR
| Art Style : AQUITE
|-
| HNGP (484E4750)
| Application
| EUR
| [[Nintendo DSi Browser]]
|-
|-
| KP6V (4B503656)
| KP6V (4B503656)
Line 101: Line 116:
| Paper Plane
| Paper Plane
|-
|-
| HNGP (484E4750)
| KUWV (4B555756)
| Application
| Game
| EUR
| EUR
| [[Nintendo DSi Browser]]
| WarioWare: Snapped
|-
|-
| HNGJ (484E474A)
| HNGJ (484E474A)
Line 110: Line 125:
| JAP
| JAP
| [[Nintendo DSi Browser]]
| [[Nintendo DSi Browser]]
|-
| KUWV (4B555756)
| Game
| EUR
| WarioWare: Snapped
|-
|-
| KUWJ (4B55574A)
| KUWJ (4B55574A)
Line 120: Line 130:
| JAP
| JAP
| Utsutsu! Made in Wario
| Utsutsu! Made in Wario
|-
| KADV (4B414456)
| Game
| EUR
| Art Style : CODE
|-
|-
| KADJ (4B41444A)
| KADJ (4B41444A)
Line 130: Line 135:
| JAP
| JAP
| Art Style : DECODE
| Art Style : DECODE
|-
| KAAV (4B414156)
| Game
| EUR
| Art Style : AQUITE
|-
|-
| KNRJ (4B4E524A)
| KNRJ (4B4E524A)