Title database: Difference between revisions
| Line 130: | Line 130: | ||
| JAP | | JAP | ||
| Art Style : DECODE | | Art Style : DECODE | ||
|- | |||
| KAAV (4B414156) | |||
| Game | |||
| EUR | |||
| Art Style : AQUITE | |||
|- | |- | ||
| KNRJ (4B4E524A) | | KNRJ (4B4E524A) | ||
| Line 130: | Line 130: | ||
| JAP | | JAP | ||
| Art Style : DECODE | | Art Style : DECODE | ||
|- | |||
| KAAV (4B414156) | |||
| Game | |||
| EUR | |||
| Art Style : AQUITE | |||
|- | |- | ||
| KNRJ (4B4E524A) | | KNRJ (4B4E524A) | ||