DSiWare VulnList: Difference between revisions
| Line 89: | Line 89: | ||
| None | | None | ||
| No strings | | No strings | ||
|- | |||
| Boom Boom Squaries | |||
| No strings | |||
| No strings in savedata. | |||
|- | |- | ||
| Bomberman Blitz | | Bomberman Blitz | ||
| Line 89: | Line 89: | ||
| None | | None | ||
| No strings | | No strings | ||
|- | |||
| Boom Boom Squaries | |||
| No strings | |||
| No strings in savedata. | |||
|- | |- | ||
| Bomberman Blitz | | Bomberman Blitz | ||