I2C Bus: Difference between revisions

Line 62: Line 62:
!  Device description
!  Device description
|-
|-
| 0x00
| 0x7A
| 0x00
| 0x00
| No
| No
| Camera0?
| Camera0?
|-
|-
| 0x80
| 0x78
| 0x00
| 0x00
| No
| No
| Camera1?
| Camera1?
|-
|-
| 0x00
| 0xA0
| 0x00
| 0x00
| No
| No
| ?
| ?
|-
|-
| 0x00
| 0xE0
| 0x00
| No
| ?
|-
| 0x7A
| 0x00
| No
| ?
|-
| 0x78
| 0x00
| No
| ?
|-
| 0xA0
| 0x00
| 0x00
| No
| No