DSi cartridge header: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 290: | Line 290: | ||
|- | |- | ||
| 0x378 | | 0x378 | ||
| | | 40 | ||
| Reserved | |||
|- | |||
| 0x3A0 | |||
| 20 | |||
| Unknown hash | |||
|- | |||
| 0x3B4 | |||
| 2636 | |||
| Reserved | | Reserved | ||
|- | |- | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 290: | Line 290: | ||
|- | |- | ||
| 0x378 | | 0x378 | ||
| | | 40 | ||
| Reserved | |||
|- | |||
| 0x3A0 | |||
| 20 | |||
| Unknown hash | |||
|- | |||
| 0x3B4 | |||
| 2636 | |||
| Reserved | | Reserved | ||
|- | |- | ||