DSi cartridge header: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 290: Line 290:
|-
|-
|  0x378
|  0x378
2696
40
|  Reserved
|-
|  0x3A0
|  20
|  Unknown hash
|-
|  0x3B4
|  2636
|  Reserved
|  Reserved
|-
|-