DSi cartridge header: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 108: Line 108:
|  4
|  4
|  LTD ARM7 size
|  LTD ARM7 size
|-
|  ...
|  ...
|  ...
|-
|  0x230
|  8
|  Title ID
|-
|-
|  ...
|  ...