DSi cartridge header: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
| 4 | | 4 | ||
| LTD ARM7 size | | LTD ARM7 size | ||
|- | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
|- | |||
| 0x230 | |||
| 8 | |||
| Title ID | |||
|- | |- | ||
| ... | | ... | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
| 4 | | 4 | ||
| LTD ARM7 size | | LTD ARM7 size | ||
|- | |||
| ... | |||
| ... | |||
| ... | |||
|- | |||
| 0x230 | |||
| 8 | |||
| Title ID | |||
|- | |- | ||
| ... | | ... | ||