Accessing DSi Shop from PC: Difference between revisions

Created page
 
mNo edit summary
Line 29: Line 29:
|https://tss.t.shop.nintendowifi.net/tss/serv/W_02.jsp
|https://tss.t.shop.nintendowifi.net/tss/serv/W_02.jsp
|Important Info page
|Important Info page
|-
|https://oss-auth.shop.wii.com/oss/serv/W_03.jsp
|Main menu
|-
|-
|https://tss.t.shop.nintendowifi.net/tss/serv/S_01.jsp
|https://tss.t.shop.nintendowifi.net/tss/serv/S_01.jsp