Title database: Difference between revisions

mNo edit summary
Line 168: Line 168:
| Asphalt 4: Elite Racing
| Asphalt 4: Elite Racing
| 800 Nintendo Points
| 800 Nintendo Points
|-
| Game
| KGRV (4B475256)
| Guitar Rock Tour
| 500 Nintendo Points
|-
|-
| Game
| Game
Line 208: Line 213:
| WarioWare: Snapped!
| WarioWare: Snapped!
| 500 Nintendo Points
| 500 Nintendo Points
|-
| Game
| KGRV (4B475256)
| Guitar Rock Tour
| 500 Nintendo Points
|-
|}
|}


Line 344: Line 343:
| Bird & Beans
| Bird & Beans
| 200 Nintendo Points
| 200 Nintendo Points
|-
| Game
| KGRE (4B475245)
| Guitar Rock Tour
| 500 Nintendo Points
|-
|-
| Game
| Game
Line 353: Line 357:
| KAME (4B414D45)
| KAME (4B414D45)
| Paper Airplane Chase
| Paper Airplane Chase
| 200 Nintendo Points
|-
| Game
| K4DE (4B344445)
| Sudoku
| 200 Nintendo Points
| 200 Nintendo Points
|-
|-
Line 364: Line 373:
| WarioWare: Snapped!
| WarioWare: Snapped!
| 500 Nintendo Points
| 500 Nintendo Points
|-
| Game
| K4DE (4B344445)
| Sudoku
| 200 Nintendo Points
|-
|}
|}