DSiWare VulnList: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 18: Line 18:
|-
|-
|  Incomplete
|  Incomplete
9
10
|-
|-
|  Done
|  Done
Line 30: Line 30:
|-
|-
|  All total
|  All total
54
55
|}
|}


Line 41: Line 41:
!  Status
!  Status
!  Description
!  Description
|-
|  Academy: Tic-Tac-Toe
|  Player name
|  None
|  Has an UCS-2 player name.
|-
|-
|  Advanced Circuits
|  Advanced Circuits