Nintendo DS Cart Whitelist: Difference between revisions

Ludo6431 (talk | contribs)
HNHA.bin
 
Ludo6431 (talk | contribs)
number of titles
Line 18: Line 18:
|-
|-
| 0x04
| 0x04
| 0x80
| Unknown
|-
| 0x84
| 0x84
| Unknown
| 0x04
| Number of titles in file
|}
|}