Nintendo DS Cart Whitelist: Difference between revisions
HNHA.bin |
number of titles |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| 0x04 | | 0x04 | ||
| 0x80 | |||
| Unknown | |||
|- | |||
| 0x84 | | 0x84 | ||
| | | 0x04 | ||
| Number of titles in file | |||
|} | |} | ||
HNHA.bin |
number of titles |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| 0x04 | | 0x04 | ||
| 0x80 | |||
| Unknown | |||
|- | |||
| 0x84 | | 0x84 | ||
| | | 0x04 | ||
| Number of titles in file | |||
|} | |} | ||