Title database: Difference between revisions
| Line 182: | Line 182: | ||
=== System === | === System === | ||
{| class="wikitable sortable" width="100%" | |||
|- | |||
! Folder | |||
! Title ID | |||
! Version | |||
! Observation | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNIJ (484e494a) | |||
| v256 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNJJ (48434a4a) | |||
| v512 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNJE (48434a45) | |||
| v512 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNJP (48434a50) | |||
| v512 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNKJ (48434b4a) | |||
| v256 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNKE (48434b45) | |||
| v256 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNKP (48434b50) | |||
| v256 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0003000f | |||
| HNLJ (484e4c4a) | |||
| v1, v2, v3 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0003000f | |||
| HNLE (484e4c45) | |||
| v3 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0003000f | |||
| HNLP (484e4c50) | |||
| v3 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0003000f | |||
| HNCA (484e4341) | |||
| v256 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030015 | |||
| HNFJ (484e464a) | |||
| v1024, v1280, v1536 | |||
| Apparently the "firmware" | |||
|- | |||
| 00030015 | |||
| HNFE (484e4645) | |||
| v1536 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030015 | |||
| HNFP (484e4650) | |||
| v1536 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 00030017 | |||
| HNAJ (484e414a) | |||
| v256 | |||
| ? | |||
|- | |||
|} | |||