Title database: Difference between revisions
| Line 441: | Line 441: | ||
| [[Nintendo DS Cart Whitelist]] | | [[Nintendo DS Cart Whitelist]] | ||
| v256 | | v256 | ||
|- | |||
| 00030015 | |||
| HNBJ (484e424a) | |||
| v512 | |||
| ? | |||
| v512 | |||
|- | |||
| 00030015 | |||
| HNBE (484e4245) | |||
| v512 | |||
| ? | |||
| v512 | |||
|- | |||
| 00030015 | |||
| HNBP (484e4250) | |||
| v512 | |||
| ? | |||
| v512 | |||
|- | |- | ||
| 00030015 | | 00030015 | ||