Title database: Difference between revisions
Linksilver (talk | contribs) |
Linksilver (talk | contribs) |
||
| Line 78: | Line 78: | ||
| Game | | Game | ||
| Art Style : CODE | | Art Style : CODE | ||
|- | |||
| KAPV (4B415056) | |||
| Game | |||
| Art Style : PICOPICT | |||
|- | |- | ||
| HNGP (484E4750) | | HNGP (484E4750) | ||
| Line 150: | Line 154: | ||
| Game | | Game | ||
| Kami Hikouki | | Kami Hikouki | ||
|- | |||
| KMMJ (4B4D4D4A) | |||
| Game | |||
| Mixed Message | |||
|- | |- | ||
| HNGJ (484E474A) | | HNGJ (484E474A) | ||
| Line 186: | Line 194: | ||
| Game | | Game | ||
| Art Style : AQUIA | | Art Style : AQUIA | ||
|- | |||
| KMME (4B4D4D45) | |||
| Game | |||
| Mixed Message | |||
|- | |- | ||
| HNGE (484E4745) | | HNGE (484E4745) | ||