Title database: Difference between revisions

Line 78: Line 78:
| Game
| Game
| Art Style : CODE
| Art Style : CODE
|-
| KAPV (4B415056)
| Game
| Art Style : PICOPICT
|-
|-
| HNGP (484E4750)
| HNGP (484E4750)
Line 150: Line 154:
| Game
| Game
| Kami Hikouki
| Kami Hikouki
|-
| KMMJ (4B4D4D4A)
| Game
| Mixed Message
|-
|-
| HNGJ (484E474A)
| HNGJ (484E474A)
Line 186: Line 194:
| Game
| Game
| Art Style : AQUIA
| Art Style : AQUIA
|-
| KMME (4B4D4D45)
| Game
| Mixed Message
|-
|-
| HNGE (484E4745)
| HNGE (484E4745)