Title database: Difference between revisions

CashMan (talk | contribs)
Line 47: Line 47:
|-
|-
! Title ID
! Title ID
! Type
! Type  
! Region
! Region
! Name
! Name
|-
| ???? (4B503656)
| Game
| EUR
| Pyoro
|-
| ???? (4B414D56)
| Game
| EUR
| Paper Plane
|-
|-
| HNGP (484E4750)
| HNGP (484E4750)