Title database: Difference between revisions
m →Korea |
m Updated Korea and China regions with LAUNCHER version |
||
| Line 653: | Line 653: | ||
| 1792 | | 1792 | ||
| 1792 | | 1792 | ||
|- | |||
| 00030017 | |||
| HNAC (484e4143) | |||
| [[System Menu]] (Launcher) | |||
| 768 | |||
| 768 | |||
|} | |} | ||
| Line 675: | Line 681: | ||
| 1792 | | 1792 | ||
| 1792 | | 1792 | ||
|- | |||
| 00030017 | |||
| HNAK (484e414b) | |||
| [[System Menu]] (Launcher) | |||
| 768 | |||
| 768 | |||
|} | |} | ||