Title database: Difference between revisions

Galaxy (talk | contribs)
Galaxy (talk | contribs)
m Updated Korea and China regions with LAUNCHER version
Line 653: Line 653:
| 1792
| 1792
| 1792
| 1792
|-
| 00030017
| HNAC (484e4143)
| [[System Menu]] (Launcher)
| 768
| 768
|}
|}


Line 675: Line 681:
| 1792
| 1792
| 1792
| 1792
|-
| 00030017
| HNAK (484e414b)
| [[System Menu]] (Launcher)
| 768
| 768
|}
|}