m →System |
m →Korea |
||
| Line 663: | Line 663: | ||
! Versions | ! Versions | ||
! CDN Availability | ! CDN Availability | ||
|- | |||
| 0003000f | |||
| HNLK (484e4c4b) | |||
| [[Version Data]] | |||
| 5 | |||
| 5 | |||
|- | |- | ||
| 00030015 | | 00030015 | ||
| Line 669: | Line 675: | ||
| 1792 | | 1792 | ||
| 1792 | | 1792 | ||
|} | |} | ||