IO Map: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
| 0x04004501 | | 0x04004501 | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |||
| REG_SNDEXCNT | |||
| 0x04004700 | |||
| 2 | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
| 0x04004501 | | 0x04004501 | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |||
| REG_SNDEXCNT | |||
| 0x04004700 | |||
| 2 | |||
|} | |} | ||