IO Map: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 52: | Line 52: | ||
| 0x040044D0 | | 0x040044D0 | ||
| 48 | | 48 | ||
|- | |||
| REG_I2CDATA | | REG_I2CDATA | ||
| 0x04004500 | | 0x04004500 | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 52: | Line 52: | ||
| 0x040044D0 | | 0x040044D0 | ||
| 48 | | 48 | ||
|- | |||
| REG_I2CDATA | | REG_I2CDATA | ||
| 0x04004500 | | 0x04004500 | ||