Title database: Difference between revisions
m Updated System Titles to include Korea |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
| 4A | | 4A | ||
| Japan | | Japan | ||
|- | |||
| K | |||
| 4B | |||
| Korea | |||
|- | |- | ||
| O | | O | ||
m Updated System Titles to include Korea |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
| 4A | | 4A | ||
| Japan | | Japan | ||
|- | |||
| K | |||
| 4B | |||
| Korea | |||
|- | |- | ||
| O | | O | ||