Title database: Difference between revisions

Galaxy (talk | contribs)
m Updated System Titles to include Korea
Galaxy (talk | contribs)
Line 38: Line 38:
| 4A
| 4A
| Japan
| Japan
|-
| K
| 4B
| Korea
|-
|-
| O
| O