Title database: Difference between revisions
m "C" region identified as China |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
| 4A | | 4A | ||
| Japan | | Japan | ||
|- | |||
| O | |||
| 4F | |||
| Unknown | |||
|- | |- | ||
| P | | P | ||
m "C" region identified as China |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
| 4A | | 4A | ||
| Japan | | Japan | ||
|- | |||
| O | |||
| 4F | |||
| Unknown | |||
|- | |- | ||
| P | | P | ||