Title database: Difference between revisions
| Line 34: | Line 34: | ||
| 50 | | 50 | ||
| Australia and other PAL regions (System and DSiWare) | | Australia and other PAL regions (System and DSiWare) | ||
|- | |||
| 54 | |||
| T | |||
| Unknown | |||
|- | |- | ||
| U | | U | ||
| Line 34: | Line 34: | ||
| 50 | | 50 | ||
| Australia and other PAL regions (System and DSiWare) | | Australia and other PAL regions (System and DSiWare) | ||
|- | |||
| 54 | |||
| T | |||
| Unknown | |||
|- | |- | ||
| U | | U | ||