Title database: Difference between revisions

Galaxy (talk | contribs)
Galaxy (talk | contribs)
Line 34: Line 34:
| 50
| 50
| Australia and other PAL regions (System and DSiWare)
| Australia and other PAL regions (System and DSiWare)
|-
| 54
| T
| Unknown
|-
|-
| U
| U