Title database: Difference between revisions
| Line 42: | Line 42: | ||
| 56 | | 56 | ||
| Europe (DSiWare Only) | | Europe (DSiWare Only) | ||
|- | |||
| X | |||
| 58 | |||
| Unknown | |||
|} | |} | ||
| Line 42: | Line 42: | ||
| 56 | | 56 | ||
| Europe (DSiWare Only) | | Europe (DSiWare Only) | ||
|- | |||
| X | |||
| 58 | |||
| Unknown | |||
|} | |} | ||