Title database: Difference between revisions

Galaxy (talk | contribs)
Galaxy (talk | contribs)
Line 149: Line 149:
| Mixed Message
| Mixed Message
| 500 DSi Points
| 500 DSi Points
|-
| Application
| HNGP (484E4750) / HNGE (484E4745)
| [[Nintendo DSi Browser]]
| 0 DSi Points (Pending Launch Period)
|-
|-
| Game
| Game
Line 252: Line 247:
| Mixed Message
| Mixed Message
| 500 DSi Points
| 500 DSi Points
|-
| Application
| HNGJ (484E474A)
| [[Nintendo DSi Browser]]
| 0 DSi Points (Pending Launch Period)
|-
|-
| Game
| Game
Line 395: Line 385:
! CDN Availability
! CDN Availability
! Observations
! Observations
|-
| 00030004
| HNGJ (484E474A)
| [[Nintendo DSi Browser]]
| v768, v512, v0
| v768, v512, v0
|
|-
|-
| 00030005
| 00030005
Line 455: Line 452:
! CDN Availability
! CDN Availability
! Observations
! Observations
|-
| 00030004
| HNGE (484E4745)
| [[Nintendo DSi Browser]]
| v768, v512
| v768, v512
|
|-
|-
| 00030005
| 00030005
Line 515: Line 519:
! CDN Availability
! CDN Availability
! Observations
! Observations
|-
| 00030004
| HNGP (484E4750)
| [[Nintendo DSi Browser]]
| v768, v512
| v768, v512
|
|-
|-
| 00030005
| 00030005