Title database: Difference between revisions
| Line 149: | Line 149: | ||
| Mixed Message | | Mixed Message | ||
| 500 DSi Points | | 500 DSi Points | ||
|- | |- | ||
| Game | | Game | ||
| Line 252: | Line 247: | ||
| Mixed Message | | Mixed Message | ||
| 500 DSi Points | | 500 DSi Points | ||
|- | |- | ||
| Game | | Game | ||
| Line 395: | Line 385: | ||
! CDN Availability | ! CDN Availability | ||
! Observations | ! Observations | ||
|- | |||
| 00030004 | |||
| HNGJ (484E474A) | |||
| [[Nintendo DSi Browser]] | |||
| v768, v512, v0 | |||
| v768, v512, v0 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 00030005 | | 00030005 | ||
| Line 455: | Line 452: | ||
! CDN Availability | ! CDN Availability | ||
! Observations | ! Observations | ||
|- | |||
| 00030004 | |||
| HNGE (484E4745) | |||
| [[Nintendo DSi Browser]] | |||
| v768, v512 | |||
| v768, v512 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 00030005 | | 00030005 | ||
| Line 515: | Line 519: | ||
! CDN Availability | ! CDN Availability | ||
! Observations | ! Observations | ||
|- | |||
| 00030004 | |||
| HNGP (484E4750) | |||
| [[Nintendo DSi Browser]] | |||
| v768, v512 | |||
| v768, v512 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 00030005 | | 00030005 | ||