Title database: Difference between revisions
| Line 575: | Line 575: | ||
! CDN Availability | ! CDN Availability | ||
! Observations | ! Observations | ||
|- | |||
| 00030004 | |||
| HNGU (484E4755) | |||
| [[Nintendo DSi Browser]] | |||
| v768, v512 | |||
| v768, v512 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 00030005 | | 00030005 | ||
| Line 575: | Line 575: | ||
! CDN Availability | ! CDN Availability | ||
! Observations | ! Observations | ||
|- | |||
| 00030004 | |||
| HNGU (484E4755) | |||
| [[Nintendo DSi Browser]] | |||
| v768, v512 | |||
| v768, v512 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 00030005 | | 00030005 | ||