Title database: Difference between revisions
| Line 490: | Line 490: | ||
| 00030015 | | 00030015 | ||
| HNBP (484e4250) | | HNBP (484e4250) | ||
| v512 | |||
| System Settings | |||
| v512 | |||
|- | |||
| 00030015 | |||
| HNBU (484e4255) | |||
| v512 | | v512 | ||
| System Settings | | System Settings | ||
| Line 508: | Line 514: | ||
| 00030015 | | 00030015 | ||
| HNFP (484e4650) | | HNFP (484e4650) | ||
| v1536, v1792 | |||
| [[Nintendo DSi Shop]] | |||
| v1536, v1792 | |||
|- | |||
| 00030015 | |||
| HNFU (484e4655) | |||
| v1536, v1792 | | v1536, v1792 | ||
| [[Nintendo DSi Shop]] | | [[Nintendo DSi Shop]] | ||
| Line 526: | Line 538: | ||
| 00030017 | | 00030017 | ||
| HNAP (484e4150) | | HNAP (484e4150) | ||
| v512 | |||
| [[System Menu]] | |||
| v512 | |||
|- | |||
| 00030017 | |||
| HNAU (484e4155) | |||
| v512 | | v512 | ||
| [[System Menu]] | | [[System Menu]] | ||