Title database: Difference between revisions
| Line 382: | Line 382: | ||
| 00030005 | | 00030005 | ||
| HNIP (484e4950) | | HNIP (484e4950) | ||
| v768 | |||
| [[Nintendo DSi Camera]] | |||
| v768 | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNIU (484e4955) | |||
| v768 | | v768 | ||
| [[Nintendo DSi Camera]] | | [[Nintendo DSi Camera]] | ||
| Line 400: | Line 406: | ||
| 00030005 | | 00030005 | ||
| HNJP (484e4a50) | | HNJP (484e4a50) | ||
| v512 | |||
| Nintendo Zone | |||
| v512 | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNJU (484e4a55) | |||
| v512 | | v512 | ||
| Nintendo Zone | | Nintendo Zone | ||
| Line 418: | Line 430: | ||
| 00030005 | | 00030005 | ||
| HNKP (484e4b50) | | HNKP (484e4b50) | ||
| v256, v512 | |||
| [[Nintendo DSi Sound]] | |||
| v256, v512 | |||
|- | |||
| 00030005 | |||
| HNKU (484e4b55) | |||
| v256, v512 | | v256, v512 | ||
| [[Nintendo DSi Sound]] | | [[Nintendo DSi Sound]] | ||