Test Points: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| LBD24|| | | LBD24|| | ||
|- | |- | ||
| LDB10|| | | LDB10|| screen #0 B signal #0 | ||
|- | |- | ||
| LDB11|| | | LDB11|| screen #0 B signal #1 | ||
|- | |- | ||
| LDB12|| | | LDB12|| screen #0 B signal #2 | ||
|- | |- | ||
| LDB13|| | | LDB13|| screen #0 B signal #3 | ||
|- | |- | ||
| LDB14|| | | LDB14|| screen #0 B signal #4 | ||
|- | |- | ||
| LDB15|| | | LDB15|| screen #0 B signal #5 | ||
|- | |- | ||
| LDB20|| | | LDB20|| screen #1 B signal #0 | ||
|- | |- | ||
| LDB21|| | | LDB21|| screen #1 B signal #1 | ||
|- | |- | ||
| LDB22|| | | LDB22|| screen #1 B signal #2 | ||
|- | |- | ||
| LDB23|| | | LDB23|| screen #1 B signal #3 | ||
|- | |- | ||
| | | LDB24|| screen #1 B signal #4 | ||
|- | |- | ||
| | | LDB25|| screen #1 B signal #5 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG10|| screen #0 G signal #0 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG11|| screen #0 G signal #1 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG12|| screen #0 G signal #2 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG13|| screen #0 G signal #3 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG14|| screen #0 G signal #4 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG15|| screen #0 G signal #5 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG20|| screen #1 G signal #0 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG21|| screen #1 G signal #1 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG22|| screen #1 G signal #2 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG23|| screen #1 G signal #3 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG24|| screen #1 G signal #4 | ||
|- | |- | ||
| | | LDG25|| screen #1 G signal #5 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR10|| screen #0 R signal #0 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR11|| screen #0 R signal #1 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR12|| screen #0 R signal #2 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR13|| screen #0 R signal #3 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR14|| screen #0 R signal #4 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR15|| screen #0 R signal #5 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR20|| screen #1 R signal #0 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR21|| screen #1 R signal #1 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR22|| screen #1 R signal #2 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR23|| screen #1 R signal #3 | ||
|- | |- | ||
| | | LDR24|| screen #1 R signal #4 | ||
|- | |- | ||
| LIN|| | | LDR25|| screen #1 R signal #5 | ||
|- | |||
| LIN|| | |||
|- | |- | ||
| LS|| | | LS|| | ||
| Line 334: | Line 336: | ||
| VDET-|| | | VDET-|| | ||
|- | |- | ||
| VGND|| | | VGND|| battery charger ground | ||
|- | |- | ||
| VIN|| | | VIN|| battery charger +4.6v supply | ||
|- | |- | ||
| VOLN|| | | VOLN|| | ||