Interrupts: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 47: Line 47:
|  I2C interrupt
|  I2C interrupt
|-
|-
|  14-31
|  14
|  Microphone Extended interrupt
|-
|  15-31
|  ?
|  ?
|}
|}