Interrupts: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
| I2C interrupt | | I2C interrupt | ||
|- | |- | ||
| 14-31 | | 14 | ||
| Microphone Extended interrupt | |||
|- | |||
| 15-31 | |||
| ? | | ? | ||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
| I2C interrupt | | I2C interrupt | ||
|- | |- | ||
| 14-31 | | 14 | ||
| Microphone Extended interrupt | |||
|- | |||
| 15-31 | |||
| ? | | ? | ||
|} | |} | ||