DSi XL testpoints: Difference between revisions
→UTL-CPU-01 testpoints: up to 119 |
→UTL-CPU-01 testpoints: up to 139 + fixes |
||
| Line 534: | Line 534: | ||
|- | |- | ||
| TP117 | | TP117 | ||
| | | LDR12 | ||
| | | | ||
| bottom LCD R.bit4 | | bottom LCD R.bit4 | ||
| Line 546: | Line 546: | ||
| LDR25 | | LDR25 | ||
| | | | ||
| bottom LCD R.bit5 | | top LCD R.bit5 | ||
|- | |||
| TP120 | |||
| LDG20 | |||
| | |||
| top LCD G.bit2 | |||
|- | |||
| TP121 | |||
| LDG23 | |||
| | |||
| top LCD G.bit3 | |||
|- | |||
| TP122 | |||
| LDG24 | |||
| | |||
| top LCD G.bit4 | |||
|- | |||
| TP123 | |||
| LDB22 | |||
| | |||
| top LCD B.bit2 | |||
|- | |||
| TP124 | |||
| LDB24 | |||
| | |||
| top LCD B.bit4 | |||
|- | |||
| TP125 | |||
| LDB25 | |||
| | |||
| top LCD B.bit5 | |||
|- | |||
| TP126 | |||
| LDR10 | |||
| | |||
| bottom LCD R.bit0 | |||
|- | |||
| TP127 | |||
| LDR13 | |||
| | |||
| bottom LCD R.bit3 | |||
|- | |||
| TP128 | |||
| LDR14 | |||
| | |||
| bottom LCD R.bit4 | |||
|- | |||
| TP129 | |||
| LDG10 | |||
| | |||
| bottom LCD G.bit0 | |||
|- | |||
| TP130 | |||
| LDG11 | |||
| | |||
| bottom LCD G.bit1 | |||
|- | |||
| TP131 | |||
| LDG12 | |||
| | |||
| bottom LCD G.bit2 | |||
|- | |||
| TP132 | |||
| LDG13 | |||
| | |||
| bottom LCD G.bit3 | |||
|- | |||
| TP133 | |||
| LDG15 | |||
| | |||
| bottom LCD G.bit5 | |||
|- | |||
| TP134 | |||
| LDB11 | |||
| | |||
| bottom LCD B.bit1 | |||
|- | |||
| TP135 | |||
| LDG14 | |||
| | |||
| bottom LCD G.bit4 | |||
|- | |||
| TP136 | |||
| LDB10 | |||
| | |||
| bottom LCD B.bit0 | |||
|- | |||
| TP137 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| TP138 | |||
| LDB12 | |||
| | |||
| bottom LCD B.bit2 | |||
|- | |||
| TP139 | |||
| LDB13 | |||
| | |||
| bottom LCD B.bit3 | |||
|- | |- | ||
! scope="row" colspan="4" | <work in progress> | ! scope="row" colspan="4" | <work in progress> | ||