Title database: Difference between revisions
| Line 148: | Line 148: | ||
| Art Style: CODE | | Art Style: CODE | ||
| 500 Nintendo Points | | 500 Nintendo Points | ||
|- | |||
| Application | |||
| KGUV (4B475556) | |||
| Flipnote Studio | |||
| 0 Nintendo Points | |||
|- | |- | ||
| Game | | Game | ||
| Line 148: | Line 148: | ||
| Art Style: CODE | | Art Style: CODE | ||
| 500 Nintendo Points | | 500 Nintendo Points | ||
|- | |||
| Application | |||
| KGUV (4B475556) | |||
| Flipnote Studio | |||
| 0 Nintendo Points | |||
|- | |- | ||
| Game | | Game | ||