Title database: Difference between revisions

Nocash (talk | contribs)
Nocash (talk | contribs)
Line 148: Line 148:
| Art Style: CODE
| Art Style: CODE
| 500 Nintendo Points
| 500 Nintendo Points
|-
| Application
| KGUV (4B475556)
| Flipnote Studio
| 0 Nintendo Points
|-
|-
| Game
| Game