Interrupts: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
| SD card insert interrupt | | SD card insert interrupt | ||
|- | |- | ||
| 9- | | 9-11 | ||
| ? | | ? | ||
|- | |||
| 12 | |||
| AES interrupt | |||
|- | |- | ||
| 13 | | 13 | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
| SD card insert interrupt | | SD card insert interrupt | ||
|- | |- | ||
| 9- | | 9-11 | ||
| ? | | ? | ||
|- | |||
| 12 | |||
| AES interrupt | |||
|- | |- | ||
| 13 | | 13 | ||