System update: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
| v1536 (0x600) (All Regions) | | v1536 (0x600) (All Regions) | ||
| March 25, 2009 (JAP); March 26, 2009 (USA, EUR) | | March 25, 2009 (JAP); March 26, 2009 (USA, EUR) | ||
|- | |||
| 1.4 (probably) | |||
| yet unknown | |||
| yet unknown | |||
| yet unknown | |||
| yet unknown | |||
| Summer 2009 | |||
| Photo upload to facebook will be introduced | |||
| ? | |||
| TBA | |||
|} | |} | ||