System update: Difference between revisions

CashMan (talk | contribs)
No edit summary
Makorus (talk | contribs)
No edit summary
Line 51: Line 51:
| v1536 (0x600) (All Regions)
| v1536 (0x600) (All Regions)
| March 25, 2009 (JAP); March 26, 2009 (USA, EUR)
| March 25, 2009 (JAP); March 26, 2009 (USA, EUR)
|-
| 1.4 (probably)
| yet unknown
| yet unknown
| yet unknown
| yet unknown
| Summer 2009
| Photo upload to facebook will be introduced
| ?
| TBA
|}
|}